Meklē mazulim attīstošu aktivitāti?
Izvēlies koka kāpšanas trijstūri ar slidkalniņu!
Koka kāpšanas trijstūris ar slidkalniņu
+ BEZMAKSAS PIEGĀDE
SKU: PTXK-WH-002
190
250
Nekad nav garlaicīgi:
Transformējamais trijstūris ar slidkalniņu izveidots tā, lai nekad nebūtu garlaicīgi to izmantot rotaļu laikā. Mainot formu, savienojot katru segmentu ar citiem elementiem Jūs iegūsiet neierobežotu daudzumu variāciju un pielietojuma klāstu. Šo komplektu var ērti papildināt ar citiem mūsu produktiem, lai veidotu vairāk interesantu kombināciju bērna radošajām rotaļām.

Dabiski un kvalitatīvi:
Izmantojot kvalitatīvus materiālus esam radījuši uzticamu un ilgmūžīgu produktu. Bērza saplāksnis un oša koka stieņi tiek pārvērsti par funkcionālu rotaļlietu, kas kalpos godam. Iepakojumā esam pievienojuši instrukcijas un nepieciešamos instrumentus.

Iekštelpās vai ārā:
Ūdens noturīgs 18mm bērza saplāksnis un oša koka stieņi apstrādāti ar eļļu ļauj izvietot rotaļu laukumu bērniem arī pagalmā. Jums nebūs jāsatraucas par negaidīto lietu, bet ja arī to vēlēsieties pārvietot, tad to varēsiet pārvietot vai transformēt minūšu laikā.
PRIEKŠROCĪBAS
Multifunkcionalitāte
Transformējams trijstūra kāpslis bērniem ar slidkalniņu izveidots tā, lai nekad nebūtu garlaicīgi to izmantot rotaļu laikā. Mainot formu, savienojot katru segmentu ar citiem elementiem vai slidkalniņu apgriežot par kāpnem, Jūs iegūsiet neierobežotu daudzumu variāciju un pielietojuma klāstu.
Periodiski mainiet kāpelējāmā rāmja formu, ikreiz radot jaunus sķēršļus un prieku bērna acīs jaunu virsotņu sasniegšanas panākumos.
Šodien sāciet ar vienu trijstūri un slidkalniņu. Bērnam augot papildiniet rotaļu laukumu savienojot vairākus trijstūra elementus vai komplektus.
EKoloģiska ilgmūžība
Visa mūsu produkcija tiek ražota no ekoloģiskiem materiāliem un tie neizraisa alerģiskas reakcijas. Trijstūri ar slidkalniņu varat lietot gan iekštelpās, gan ārā, jo ūdens noturīgs 18mm bērza saplāksnis un oša koka stieņi apstrādāti ar eļļu ļauj izvietot rotaļu laukumu bērniem arī pagalmā.
augstākā kvalitāte pat smalkākajās detaļās
Koksni un nepeciešamās detaļas iegūstam no pieredzējušiem un pārbaudītiem piegādātājiem. Šie materiāli ir ētiski iegūti un pēc ilgu gadu lietošanas ir biodegradabli. Pašu elementu izveidi, apstrādi un komplektēšanu veicam savā darbnīcā Rīgā, lai nodrošinātu precizitāti katrā ražošanas solī. Varat būt droši, ka koksne būs maiga un patīkama gan Jums to tranformējot, gan bērniem spēlējoties un sasniedzot jaunas virsotnes.
IZMĒRI
Maksimālais viena trijstūra augstums: 87 cm
Viena segmenta garums: 93 cm
Kopējais platums: 70 cm
Atstarpes starp kāpslīšiem (stienīšiem): 12 cm
Materiāls: Ūdens noturīgs 18 mm bērza saplāksnis ar UV filmas pārklājumu
Kāpšļu materiāls: Eļļoti oša koka stieņi dabīgā krāsā
Slidkalniņa ārējie izmēri: 117x40x6 cm
Slidkaniņa materiāls: Bērza saplāksnis 12 un 15 mm biezs
Paredzēts līdz 60 kg
Iekļauta instrukcija un intrumenti: DIY modulis
Drošuma Direktīva 2009/48/EK
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
PĀRLIECINIETIES PAR TO SAVĀM ACĪM
Arī Jūsu bērni ir pelnījuši aizraujošu un aktīvu rotaļu laiku.
KLIENTU ATSAUKSMES
Lilija Pūce
Man bija ļoti svarīgi atrast meitai interesantu dāvanu pirmajā dzimšanas dienā. Biju patīkami pārsteigta, ka rotaļu komplekts bija viegli saliekams, jo nepieciešamās instrukcijas un intrumenti bija iepakojumā.
Aleksandrs Ovčenko
Jauni izaicinājumi mūsu viengadniekam 🏔🧗🌟 - tā es aprakstītu pirmo pieredzi. Mūsu Augustiņa vēlme rāpties nav mazinājusies, šķiet, ka tā tikai pastiprinās, viņam augot un attīstot jaunas prasmes.
Marks Kļaviņš
Pirms pāris mēnešiem manai māsai piedzima dvīņi. Kopā ar radiniekiem nolēmām apsveikt jaunos vecākus ar dāvanu mazajiem. Meklējām ilgi un dikti, bet šis produkts pārliecināja mūs visus, tāpēc arī pasūtījām šo komplektu. Redzot, cik daudz prieka tie nesuši bērniem, esam pārliecināti, ka tas bija pareizais lēmums.
KĀ PASŪTĪT?
1
Spied "IEGĀDĀTIES"
Pievieno pirkumu grozam.
2
Pasūti jau šodien.
Aizpildi anketu un norādi piegādes adresi.
3
Veic apmaksu.
Izvēlies kādu no apmaksas veidiem.
Pēc apmaksas mēs iepakosim Tavu jauno komplektu.
4
Saņem komplektu.
Piegādāsim Tavu komplektu visā Latvijā divu darba dienu laikā.
PAR PIEGĀDI
Tavu pasūtījumu sapakosim tajā pašā dienā, lai pirkums iespējami ātri nokļūtu pie Tevis. Izvēlamies uzticamus kurjerus un apdrošinam sūtījumu, lai viss būtu kārtībā. Pēc pāris dienām saņemsi komplektu norādītajā adresē.
Rakstiet: info@oksa.lv
Zvaniet: +371 244 24 240
Click to order
Tavs Pasūtījuma Grozs
Total: 
Aizpildi nepieciešamos laukus
Izvēlies apmaksas veidu un "Pabeidz pasūtījumu".
Vārds, Uzvārds
E-pasts
Tālruņa Nr.
Adrese Rēķinam - Arī piegādes adrese
Pilsēta
Pasta indeks
Promokods
Komentārs pasūtījumam
Piegāde
Payment method
Darba dienas laikā mēs ar Tevi sazināsimies. Ja tas tā nenotiek, lūdzu padod mums ziņu par savu pasūtījumu rakstot e-pastu info@oksa.lv vai zvanot +371 244 24 240
© 2021 Plauktudarbīca
Sagatavojies vasaras sezonai
Pikleres trijstūris ir labākā dāvana bērnam.
Tas attīsta rāpšanās, koordināciju, līdzsvaru, muskuļu spēku un ticību savai varēšanai.
Rotaļājies kopā ar bērnu un krāj atmiņas!
Izņemt pasūtījumu varat Silikātu iela 26, Rīga.
Made on
Tilda