Meklē mazulim attīstošu aktivitāti?
Izvēlies koka kāpšanas trijstūri ar slidkalniņu!

Koka kāpšanas trijstūris ar slidkalniņu "Little Peak"
SKU: PTXK-WH-002
190
250
Nekad nav garlaicīgi:
Transformējamais trijstūris ar slidkalniņu izveidots tā, lai nekad nebūtu garlaicīgi to izmantot rotaļu laikā. Mainot formu, savienojot katru segmentu ar citiem elementiem Jūs iegūsiet neierobežotu daudzumu variāciju un pielietojuma klāstu. Šo komplektu var ērti papildināt ar citiem mūsu produktiem, lai veidotu vairāk interesantu kombināciju bērna radošajām rotaļām.

Dabiski un kvalitatīvi:
Izmantojot kvalitatīvus materiālus esam radījuši uzticamu un ilgmūžīgu produktu. Bērza saplāksnis un oša koka stieņi tiek pārvērsti par funkcionālu rotaļlietu, kas kalpos godam. Iepakojumā esam pievienojuši instrukcijas un nepieciešamos instrumentus.

Iekštelpās vai ārā:
Ūdens noturīgs 18mm bērza saplāksnis un oša koka stieņi apstrādāti ar eļļu ļauj izvietot rotaļu laukumu bērniem arī pagalmā. Jums nebūs jāsatraucas par negaidīto lietu, bet ja arī to vēlēsieties pārvietot, tad to varēsiet pārvietot vai transformēt minūšu laikā.
PRIEKŠROCĪBAS
Multifunkcionalitāte
Transformējams trijstūra kāpslis bērniem ar slidkalniņu izveidots tā, lai nekad nebūtu garlaicīgi to izmantot rotaļu laikā. Mainot formu, savienojot katru segmentu ar citiem mūsu trijsturiem vai arku. Slidkalniņu apgriežot par kāpnem, Jūs iegūsiet neierobežotu daudzumu variāciju un pielietojuma klāstu.
Periodiski mainiet kāpelējāmā rāmja formu, ikreiz radot jaunus sķēršļus un prieku bērna acīs jaunu virsotņu sasniegšanas panākumos.
Šodien sāciet ar vienu trijstūri un slidkalniņu. Bērnam augot papildiniet rotaļu laukumu savienojot vairākus trijstūra elementus vai komplektus.
EKoloģiska ilgmūžība
Visa mūsu produkcija tiek ražota no ekoloģiskiem materiāliem un tie neizraisa alerģiskas reakcijas. Trijstūri ar slidkalniņu varat lietot gan iekštelpās, gan ārā, jo ūdens noturīgs 18mm bērza saplāksnis un oša koka stieņi apstrādāti ar eļļu ļauj izvietot rotaļu laukumu bērniem arī pagalmā.
augstākā kvalitāte pat smalkākajās detaļās
Koksni un nepeciešamās detaļas iegūstam no pieredzējušiem un pārbaudītiem piegādātājiem. Šie materiāli ir ētiski iegūti un pēc ilgu gadu lietošanas ir biodegradabli. Pašu elementu izveidi, apstrādi un komplektēšanu veicam savā darbnīcā Rīgā, lai nodrošinātu precizitāti katrā ražošanas solī. Varat būt droši, ka koksne būs maiga un patīkama gan Jums to tranformējot, gan bērniem spēlējoties un sasniedzot jaunas virsotnes.
IZMĒRI
 • Maksimālais viena trijstūra augstums: 87 cm
 • Viena segmenta garums: 93 cm
 • Kopējais platums: 70 cm
 • Atstarpes starp kāpslīšiem (stienīšiem): 12 cm
 • Materiāls: Ūdens noturīgs 18 mm bērza saplāksnis ar UV filmas pārklājumu
 • Kāpšļu materiāls: Eļļoti oša koka stieņi dabīgā krāsā
 • Slidkalniņa ārējie izmēri: 117x40x6 cm
 • Slidkaniņa materiāls: Bērza saplāksnis 12 un 15 mm biezs
 • Paredzēts līdz 60 kg
 • Iekļauta instrukcija un intrumenti: DIY modulis
 • Drošuma Direktīva 2009/48/EK
PĀRLIECINIETIES PAR TO SAVĀM ACĪM
Arī Jūsu bērni ir pelnījuši aizraujošu un aktīvu rotaļu laiku.
KLIENTU ATSAUKSMES
 • Lilija Pūce
  Man bija ļoti svarīgi atrast meitai interesantu dāvanu pirmajā dzimšanas dienā. Biju patīkami pārsteigta, ka rotaļu komplekts bija viegli saliekams, jo nepieciešamās instrukcijas un intrumenti bija iepakojumā.
 • Aleksandrs Ovčenko
  Jauni izaicinājumi mūsu viengadniekam 🏔🧗🌟 - tā es aprakstītu pirmo pieredzi. Mūsu Augustiņa vēlme rāpties nav mazinājusies, šķiet, ka tā tikai pastiprinās, viņam augot un attīstot jaunas prasmes.
 • Marks Kļaviņš
  Pirms pāris mēnešiem manai māsai piedzima dvīņi. Kopā ar radiniekiem nolēmām apsveikt jaunos vecākus ar dāvanu mazajiem. Meklējām ilgi un dikti, bet šis produkts pārliecināja mūs visus, tāpēc arī pasūtījām šo komplektu. Redzot, cik daudz prieka tie nesuši bērniem, esam pārliecināti, ka tas bija pareizais lēmums.
KĀ PASŪTĪT?
1
Spied "IEGĀDĀTIES"
Pievieno pirkumu grozam.
2
Pasūti jau šodien.
Aizpildi anketu un norādi piegādes adresi.
3
Veic apmaksu.
Izvēlies kādu no apmaksas veidiem.
Pēc apmaksas mēs iepakosim Tavu jauno komplektu.
4
Saņem komplektu.
Piegādāsim Tavu komplektu visā Latvijā divu darba dienu laikā.
PAR PIEGĀDI
Tavu pasūtījumu izsūtīsim tajā pašā dienā, ja pasūtījums tiks veikts līdz plkst 12:00, lai pirkums nokļūtu pie Tevis jau nākošajā darba dienā. Izvēlamies uzticamus kurjerus un apdrošinam sūtījumu, lai viss būtu kārtībā.
Rakstiet: info@oksa.lv
Zvaniet: +371 244 24 240
© 2019-2023 Plauktudarbīca
Made on
Tilda