Jaunumi Plauktu Darbnīcā

Plaukts Tauriņu Lidojums

Plaukts Tauriņu Spārni ir vienreizējs rotājums. Tam ir ļoti vienkāršs un ļoti ierosinošs dizains, kas sākotnēji tika izveidots 1958. gadā. Tajā pašā laikā tas ir daudzfunkcionāls aksesuārs, ko var izmantot dažādos veidos. Piemēram, tas var kalpot kā šiks priekšmetu glabāšanas risinājums tādās vietās kā gaitenis. Tas ir tik vienkāršs un daudzpusīgs, ka tajā var atrasties dažādi priekšmeti - atslēgas, cimdi vai pasta vēstules. Plauktu komplekts var veidot netradicionālu, izsmalcinātu grāmatu plauktu kolekciju. Katrā no tām var būt vairākas grāmatas, atkarībā no tā, cik liela ir telpas siena uz kuras vēlaties izveidot plauktu kolekciju, tos var uzstādīt tik daudz, cik vēlaties. 
Un runājot par kolekcijām, grāmatas nav vienīgās lietas, kuras šādā veidā var uzglabāt.
Izkrāsojot tos rotaļīgajos toņos un uzstādot bērnistabā, plaukti veidos neparastu bērnu istabas dizainu un rosinās bērniem fantāzijas attīstību. Tādā veidā iespējams panākt elegantu un izsmalcinātu bērnistabas interjeru. Plauktus uzstādot bērniem aizsniedzamā augstumā, var veidot mantu glabāšanas plauktu kolekciju, piemēram plaukti kuros turēt lelles un mašīnīšu kolekciju vai ikdienas izmantojamās rotaļlietas.
Atkarībā no plauktos eksponējamiem priekšmetiem, kā arī no funkcijas, kuru vēlaties tiem piedēvēt, šos šikos plauktus var uzstādīt dažādos leņķos.
Vispopulārākā ir V forma, jo tā vairāk atbilst plaukta nosaukumam. Guļamistabā vienkāršos un smalkos tauriņu plauktus var izmantot kā naktsgaldiņu nomaiņu. Tie ir ļoti praktiski un lieliski piemēroti svarīgākajām lietām, piemēram, tālrunim, žurnālam vai grāmatai. Patiešām gudrs un šiks plaukta pielietojums ir lasīšanas stūros. Tas ir pietiekami liels, lai turētu dažas grāmatas, bet pietiekami mazs nedarot lielu iespaidu uz dekoru. Un, ja jūs to savienosit pāri ar krēslu, kuram ir arī vienkārša un gracioza forma, kombinācija noteikti būs veiksmīga. Dizaina daudzpusība un vienkāršība ļauj šo plauktu izmantot tādās vietās kā virtuve, birojs vai pat vannas istaba.
Plaukta izmantošana glabāšanai nav vienīgā iespēja. Dizains ļauj to izmantot arī kā sienas rotājumu viesistabā, ēdamistabas zonā vai jebkurā citā telpā. Plaukta dizaina skaistums ir kontrasts starp tā vieglo un smalko formu, kas atgādina tauriņu, un koksni no kuras tas ir veidots, raksturu.
Plauktus var veidot dažādos izmēros, sākot no 20x20x15 cm līdz pat 50x50x30 cm.
Plauktus iespējams izgatavots no cieta un stingra materiāla, piemēram bērza vai priedes saplākšņa ozola vai riekstkoka masīva ar eļļas virsmas apstrādi vai noturīgu ūdens bāzes akrila krāsojumu.
Made on
Tilda