Jaunumi Plauktu Darbnīcā

Kāpslītis bērniem vai tauta dēvēts Montessori palīgu tornis

Kāpslītis bērniem vai tautā dēvēts "Montessori palīgu tornis" palīdz jūsu bērnam stāvēt drošā vidē no brīža, kad viņš var stāvēt patstāvīgi un darboties palīdzot vecākiem virtuves darbos.

Tā kā jūsu bērns tagad var sasniegt virtuves galda virsmu, viņš labprāt jums palīdzēs, kamēr jūs gatavojat. 
Kāpslītis bērniem

Ar tornīša palīdzību bērni var arī droši un ērti iztīrīt mazos zobiņus vannas istabā vai patstāvīgi aizsniegt rotaļu mantas no plauktiem.
Mūsu mācību tornītis ir paredzēts nodrošināt bērnu drošību virtuvē, rotaļu istabā vai pie tēta darbnīcas darba galda, un tā ir vissvarīgākā kāpslīša nozīme. Mobilitāte un papildus neatkarība praktisko dzīves iemaņu apguvē bērniem ir ļoti svarīga.

Ģimenes stiprināšana kopīgās aktivitātēs ir nozīmīga bērnam mazam esot. Katrs mazais ķipars grib būt tāds kā mamma vai tētis. Parādiet to viņiem un iemāciet darboties ar tēta skrūvgriezi vai līdzināties mammai gatavojot gardākos našķus virtuvē. Galvenais, mums kā vecākiem, nodrošināt bērniem drošu un stabilu pārvietošanos un neatkarību. Tā kā mazi bērni vēl nav pilnībā koordinēti, par viņu vidi jārūpējas mums. Ir slikts žests no vecāku puses ļaut bērniem skraidelēt no plaukta pie plaukta ar mazu ķeblīti vai kāpt uz krēsla. Bērns nevarēs koncentrēties uz uzdevumu pildīšanu esot uz nestabilas virsmas. Bērns var nemanot pakāpties sānis vai atpakaļ un nokrist.
Šādiem mērķiem nāk palīgā Montessori kāpslītis vai palīgtornis bērniem ar drošības barjerām. Mazuļiem ir viegli uzkāpt, droši stāvēt un koncentrēties tam ko dara. No ieejas puses ir mazs aizsargstienis kas neļauj atkāpties apkaļ, no sāniem to notur barjeras, pret kurām viņš var atbalstīties. Mūsu kāpslīša - torņa forma ir veidota stabilitātei pat tādos brīžos ja bērns, stāvot uz kāpslīša, noliecas atpakaļ, kāpslītis neapgāzīsies. 
Kad pagatavota garda maltīte, kāpslīti ērti ir pārveidot par galdiņu tālākai izmantošanai zīmēšanai, ēšanai vai rotaļām.
Mūsu komanda jau vairākus gadus nodarbojas ar bērnu attīstošo mēbeļu ražošanu, pievēršot uzmanību niansēm, vecāku prasībām un protams viss mūsu bērniem paredzēts mēbeļu sortiments sākumā tiek testēts pirms tas nonāk sērijveida ražošanā.

Montessori kāpslītis pārveidojams par galdiņu bērniem
Made on
Tilda