Plauktu un mēbeļu projektu realizācija darbnīcā

Mūsu plaukti un citas mēbeles tiek nogādātas adresē vai saņemtas darbnīcā jau gataviem moduļiem, ar uzstādītu furnitūru, veramām fasādēm un stiprinājumiem.
Klientam ir vieglāk un ātrāk uzstādīt izstrādājumu. Lielu izstrādājumu izgatavošanai pielietojam izjaucamos montāžas stiprinājumus transportēšanas ērtumam.
Kāpēc izvēlas mūs!
Katru dienu mēs pieliekam lielus pūliņus, lai mūsu meistari apgūtu jaunas tehnoloģijas materiālu apstrādē un pielietotu zināšanas mēbeļu izgatavošanā.
Formātzāģis detaļu griešanai un sagatavošanai
Strādājot ar lokšņu materiāliem, ir ļoti svarīgi ievērot griešanas precizitāti.
No precīziem izmēriem nekur neaizmukt, tāpēc mēs izmantojam profesionālu formātzāģēšanas iekārtu detaļu sagatavošanai.
Ir vērts atzīmēt, ka visa izstrādājuma kvalitāte un precizitāte ir atkarīga no sākotnējās materiāla sagriešanas, jo īpaši tāpēc, ka saplākšņa sagriešana precīzos izmēros nav no pēdējiem cikliem mūsu darbā.
Detaļu savienošana
Mēs mēbeļu un plauktu savienošanai izmantojam lameļu tehnoloģiju -lameles (plakanas tapas).Priekšrocības ar līmi un lamelēm salīmētām mēbelēm salīdzinājumā pret tradicionālo stiprināšanu ar dažādām skrūvēm un savilcēm ir saprotamas - izcila korpusa izturība un stingrība, šuvju stabilitāte, kā arī izpaliek redzamas stiprinājum vietas. Mūsdienās tā ir viena no visizturīgākajām mēbeļu detaļu savienošanas tehnoloģijām.
Urbšana un furnitūras uzstādīšana
Furnitūras iestrāde un plauktu piekares uzstādīšana tiek veikta ar profesionālu aprīkojumu, speciāli konstruētiem šabloniem un palīgierīcēm.
Tie nodrošina maksimālu uzstādīšanas precizitāti, kas vēlāk ietekmē mehānismu kalpošanas mūžu.

Detaļu frēzēšanas un grafēšana
Gravēšana un figūru griešana ar frēzi tiek izmantota precīzai detaļu sagatavošanai, tādu izstrādājumu izgatavošanai, kuru izstrādi nav iespējams paveikt citos veidos. Frēzēšana ar CNC iekārtu ļauj griezt un frēzēt arī smalkus izstrādājumus.
Figūrgriešana un maliņu frēzēšana tiek paveikta arī izmantojot rokas frēzmašīnas. Mums ir gandrīz neierobežotas iespējas izpildīt sarežģītus pasūtījumus, kurus veic pieredzējis meistars.
Materiālu griešana ar lāzeru
Mūsdienu ražotnēs nav iespējams iztikt neizmantojot tehnoloģiskās iekārtas. Lāzera griešana ir viena no mūsdienu ražošanas sastāvdaļām. Šī ir progresīva tehnoloģija lokšņu materiālu figūrgriešanai, kuras pamatā ir fokusēta lāzera stars kā instruments. Ar lāzera palīdzību tiek sagatavotas sarežģītas detaļas un izstrādājumi, arī mazas dekoratīvas detaļas mēbeļu dekoram tiek grieztas ar lāzeri.
Papildus pakalpojumi
Veicam ne tikai mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, bet arī dažādu galdniecības darbu izpildi un specializējamies uz bērnistabas mēbeļu izgatavošanu, mājas un biroja plauktu un plauktu sistēmu izgatavošanu, 3D plauktu izgatavošanu un sērijveida ražošanu.
Uzzināt vairāk par materiāliem
Detaļu sazāģēšana
CNC 2D Frēzēšana un figūrgriešana
CNC lāzergriešana un lāzergravēšana
CNC 3D gravēšana

Lokšņu materiālu un masīvkoka zāģēšana

  • Mēbeļu sagatavju zāģēšana
  • Mēbeļu detaļu izgatavošanu
  • Plātņu materiālu zāģēšana pēc Jūsu izmēriem
Veicam mēbeļu un citu detaļu izgatavošanu un zāģēšanu pēc Jūsu izmēriem no MDF, saplākšņa, akrila un citiem materiāliem. Strādājam gan ar Jūsu materiālu gan varam piedāvāt savu materiālu.
Saplāksņa kvalitāte BB/BB, BB/WG un zemākas klases un MDF plātnes. Detaļas tiek izzāģētas bez virsmēra. Katrai detaļai ir marķējums kas satur informāciju par izmēriem, nosaukumu.
Formātzāģēšanas gatavo detaļu maksimālie izmēri 1200x1200 mm
Pieteikt pakalpojumu

CNC frēzēšanas un manuālās frēzēšanas pakalpojumi

  • Dažādu sarežģītu formu detaļu, mēbeļu figūrdetaļu 2D frēzēšana ar iekārtu.
  • Uzrakstu, dekoratīvo elementu izgriešana ar cnc frēz.
  • Mājas nosaukumu plākšņu izgatavošana, mēbeļu dekoratīvo elementu frēzēšana, izgriešana un izgatavošana.
CNC frēzēšanas materiāla maksimālais laukums 1300*2500 mm
  • . Rokas frēzēšanas pakalpojumi, detaļu maliņu noapaļošana, gropju frēzēšana, karnīžu profilu frēzēšana un citi pakalpojum
Pieteikt pakalpojumu

Co2 lāzera pakalpojumi

  • Lāzergriešana un lāzergravēšana - Apjomīgu uzrakstu, zīmējumu vai ornamentu izgriešana no organiskā stikla, finiera, mdf materiāla. Lāzergravēšana uz mēbeļu fasādēm, stikla, anodēta alumīnija un citiem nemetāla materiāliem. Lāzergriešanas un lāzergravēšanas apstrādājamie materiāli ir visi nemetāla materiāli, tai skaitā ādas, stikls, keramika, akmens un alumīnija virsmas.
Apstrādājamā materiāla maksimālais laukums 900x1450 mm.
Pieteikt pakalpojumu

Trīs dimensiju CNC frēzēšanas pakalpojumi

  • Dažādu plauktu un mēbeļu fasāžu 3D ornamentu frēzēšana, 3D uzrakstu gravēšana un frēzēšana, mājas nosaukumu plākšņu izgatavošana un frēzēšana, mēbeļu dekoratīvo elementu frēzēšana, izgriešana un izgatavošana.
CNC frēzēšanas materiāla maksimālais laukums 1300*2500x120 mm

Iespējams apstrādāt lokšņu materiālus, masīvkoku, plastikātu un cita veida materiālus. Iekārta ļauj apstrādāt materiālu ar maksimālo augstumu līdz 120 mm.
Darbs tiek īstenots pēc Jūsu atsūtītā 3D faila vai arī failu sagatavosim mēs vadoties pēc iesūtītajiem rasējumiem un apraksta. 3D frēzēšana plaši tiek izmantota dekoratīvo dizaina elementu izveidē.
Pieteikt pakalpojumu
Materiāls un krāsas
Strādājam ar četriem pamatmateriāliem un izmantojam sertificētas, videi un dzīvai radībai draudzīgas krāsas no pasaulē atzītajiem ražotājiem. Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu izstrādājums būtu drošs bērniem un dzīvniekiem.
Mēs sadarbojamies ar vadošajiem plātņu izplatītājiem un krāsu ražotājiem, kas garantē izstrādājuma augstāko kvalitāti un drošību. Mēs izmantojam krāsas kuras ir piemērotas bērnu rotaļlietu krāsošanai. Galvenokārt augstvērtīgu ūdens bāzes akrila krāsu, ar labu noturību pret skrāpējumiem un labu nodilumizturību.
Bērza saplāksnis
Baltijas bērza saplāksnis tiek atzīts par labāko un izturīgāko visā pasaulē. Kā arī dizaina dekoratīvo elementu radīšana vai dekoratīvo plauktu lakotās maliņas no Baltijas bērza saplākšņa tiešām spēj radīt neaprakstāmu skaistumu, izcelt un papildināt priekšmetu.
MDF
MDF plātņu materiāls 8, 10, 12, 16, 18 līdz pat 38 mm biezumā.
Krāsots, laminēts vai pārklāts ar nažfinieri
Organiskais stikls
Organiskais stikls tiek pielietots caurspīdīgu vai krāsainu stikla plauktu izgatavošanā. Caurspīdīgu orgstiklu 5 mm biezumā pielietojam stikla aizvietošanai. tas padara konstrukciju vieglāku un drošāku.
Nereti orgstikla elementi papildina koka tekstūru vai MDF materiālu
Masīvkoks
Dažādas koksnes masīvkoks, masīvkoka elementi. Visbiežāk strādājam ar masīvkoka līmētām plātnēm. Tādā veidā samazinot mēbeļu izgatavošanas izmaksas un izgatavošanas termiņus.
Nažfinieris
Nažfinieri, jeb tautā saukts ''špons", galvenokārt izmanto MDF plātņu aplīmēšanai. Nažfiniera biezums var svārstīties no 0,5-1,0 mm
Priedes vai egles saplāksnis
Priedes vai egles koksnes saplāksnis īpaši izceļas ar kontrastainu koka tekstūru un viegli apstrādājams ar dažādām beicēm vai lazūrām koksnes tekstūras izcelšanai. Īpaši izceļas priedes saplākšņa lakotas mēbeles.
Click to order
Tavs Pasūtījuma Grozs
Total: 
Aizpildi nepieciešamos laukus
Izvēlies apmaksas veidu un "Pabeidz pasūtījumu".
Vārds, Uzvārds
E-pasts
Tālruņa Nr.
Adrese Rēķinam - Arī piegādes adrese
Pilsēta
Pasta indeks
Promokods
Komentārs pasūtījumam
Payment method
Darba dienas laikā mēs ar Tevi sazināsimies. Ja tas tā nenotiek, lūdzu padod mums ziņu par savu pasūtījumu rakstot e-pastu info@oksa.lv vai zvanot +371 244 24 240
Sagatavojies vasaras sezonai
Pikleres trijstūris ir labākā dāvana bērnam.
Tas attīsta rāpšanās, koordināciju, līdzsvaru, muskuļu spēku un ticību savai varēšanai.
Rotaļājies kopā ar bērnu un krāj atmiņas!
Izņemt pasūtījumu varat Silikātu iela 26, Rīga.
Made on
Tilda