Meklē kur saražot mēbeles, izgatavot dažādas detaļas vai radīt citus produktus?

Mēs esam augošs uzņēmums ar profesionālu komandu Rīgas rūpnieciskajā rajonā.
Veicam sērijveida mēbeļu ražošanu un piegādi.
Piedāvājam mēbeļu projektēšanu, izgatavošanu un iepakošanu atbilstoši Eiropas standartiem. Kā arī piedāvājam CNC frēzēšanas pakalpojumus detaļu izgatavošanai un dažādu citu izstrādājumu radīšanai.
Aicinām uz B2B sadarbību
Ja Tev ir savs veikals un meklē kvalitatīvu preču ražotāju, tad Tu esi īstajā vietā!
Izvēlies gatavos izstrādājumus
Par visu padomāts
 • Augsta kvalitāte
  Mēs ražojam kvalitatīvas sērijveida attīstošas mēbeles bērniem kuras veiksmīgi tiek tirgotas vairākās valstīs. Apskaties mūsu katalogu un izvēlies to, kas ir saistošs Tavai auditorijai.
  Paplašini savu piedāvāto preču klāstu ar mūsu izstrādājumiem un attīsti uzņēmumu.

  Ir jautājumi? Sazinies ar mums info@oksa.lv
 • Pilns serviss
  Nodrošinām visu nepieciešamo lai Tu justos droši un vari koncentrēties uz produktu realizāciju.
  Mēs turam noliktavā izstrādājumus ar Mūsu brenda Logo. Savukārt ja vēlies, parūpēsimies par to lai Tavs brenda Logo būtu uz izstrādājumiem kurus Tu piedāvāsi saviem klientiem.
  Mēs nodrošināsim arī izstrādājuma kataloga fotogrāfijas un aprakstus.
  Sadarbojamies ar vairākām loģistikas kompānijām un garantējam savlaicīgu preču piegādi uz jebkuru Eiropas valsti.
 • Elastīga un draudzīga cena
  Mums ir izstrādāta elastīga cenu politika kura ir draudzīga gan mazumtirgotājiem gan vairumtirgotājiem.
  Mazumtirgotājiem piedāvājam arī tiešo nosūtīšanu (Drop shipping)
  Tādos gadījumos nodrošinām Tava veikala atpazīstamību uz iepakojuma.
 • Atbalsts un mēbeļu rezerves daļas
  Mēs rūpējamies par mūsu klientu laiku, atbalstu un ērtībām. Nodrošinām arī rezerves detaļas visiem mūsu izstrādājumiem lai tās atrastos Tavā veikalā un vajadzības gadījumā Tu varētu veikt bojātu detaļu apmaiņu negaidot kamēr tās nosūtīsim uz Tavu veikalu.
  Sniedzam visu nepieciešamo lai Tu veiksmīgi varētu startēt jau šodien.
 • Tirgo mūsu preci bez investīcijām
  DROPSHIPPING ir ļoti populārs e-komercijas biznesa veids, kurā preces tiek nosūtītas pircējam bez pārdevēja tiešas iesaistes. Tev vienkārši jāievieto mūsu izstrādājumi savā veikalā un jāļauj pircējam iegādāties tās.
  Pēc pasūtījuma saņemšanas, preces Tavam pircējam nosūtīsim mēs.
  Tad, kad pircējs ir samaksājis par savu preci, Tavs uzdevums ir nodot mums preces pircēja piegādes informācijas datus un pasūtīto preču datus.
  Preces iegādātas Tavā internetveikalā iepakotas nosūtīsim tavam klientam, kā atpazīstamības zīmi priekš klienta, uz iepakojuma piestiprināsim Tava internetveikala Logotipu uz A5 lapas. Pircējs saņem preci ar mūsu atpakaļadresi uz sūtījuma un uzskata, ka ir saņēmis preci no Tevis – pārdevēja, pa tiešo.
 • Preču nosūtīšana un noliktavas atlikums
  Ja pasūtījums pie mums ienācis līdz plkst 12:00 pēc Latvijas laika, tad preci nosūtīsim tajā pašā dienā. Vēlākais preces tiks nosūtītas nākamajā darba dienā.
  Mēs uzturam noliktavā visas ejošas preces un to komplektus pietiekamā daudzumā lai nodrošinātu ātru nosūtīšanu uz jebkuru Eiropas valsti.
  Tu saņemsi apstiprinājumu par preces izsūtīšanu un pakas izsekošanas numuru, kuru varēsi nodot savam klientam.
  Par piegādes termiņiem informāciju šeit
  Ātra Piegāde
REALIZĒ SAVUS MĒBEĻU un citu izstrādājumu PROJEKTUS MŪSU RAŽOTNĒ.
Mēs saražosim visu nepieciešamo un nosūtīsim uz Tavu noliktavu
 • Ideja un projekts
  Atnāc ar savu ideju un kopīgiem spēkiem mēs atradīsim risinājumu ikvienai Tavai iecerei.
  Mēs piedāvājam ne tikai mēbeļu ražošanu, bet arī dažādu detaļu un citu izstrādājumu izgatavošanu, projektēšanu, paraugu izstrādi, atbilstību EN standartiem.
 • Kvalitatīvs materiāls
  Mēs sadarbojamies ar "Latvijas Finieris AS" ražotni un varam garantēt kvalitatīvu un sertificētu saplākšņa materiālu kurš atbilst visām prasībām iekštelpu un ārtelpu mēbeļu ražošanai.
  Mēs sadarbojamies ar vairāku gadu pārbaudītiem mēbeļu furnitūras piegādātājiem Eiropā, tādiem kā GTV, Blum un citiem.
 • Pilns serviss
  Nodrošinām visu nepieciešamo priekš veiksmīgas produktu realizācijas.
  Nodrošināsim kvalitatīvu detaļu apstrādi ar modernajām iekārtām un pieredzējušiem darbiniekiem. Mēs neizmantojam ārpakalpojumus ražošanas procesā, tāpēc varam garantēt un kontrolēt augstu kvalitātes līmeni atbilstoši Tavām prasībām.
 • Iepakojums un instrukcija
  Latvijas uzņēmums ar 28 gadu darbības pieredzi izgatavos priekš Tava izstrādājuma kvalitatīvu transportēšanai paredzētu iepakojumu.
  Ieteiksim un saskaņosim ar Tevi izdevīgāko iepakojuma pildījumu un iepakosim izstrādājumu atbilstoši Tavām velmēm un prasībām.
  Nodrošinām montāžas instrukciju drukāšanu un ievietošanu iepakojumā.
  Ja vēlies savam klientam nodrošināt kādu pateicības dāvaniņu vai kartiņu kuru Tavs klients saņems kopā ar preci, mēs nodrošināsim lai tā būtu rūpīgi iepakota kopā ar preci.
 • Piegāde līdz Tavai noliktavai
  Tavs mēbeļu, detaļu vai izstrādājumu pasūtījums tiks nogādāts līdz Tavai noliktavai iepakots un nostiprināts uz Eiro paletēm. Mūsu sadarbības partneris nodrošina tiešo piegādi no Mūsu ražotnes līdz Tevis norādītajai adresei bez starpniekiem. Tādā veidā mēs samazinām risku, ka preces tiks bojātas transportēšanas laikā.
Kāpēc izvēlas mūs!
Mēs esam profesionāla komanda. Mūsu meistari apgūst tehnoloģijas zināšanas materiālu apstrādē un mēbeļu izgatavošanā.
Piedāvājam pilnu ciklu no projektēšanas līdz iepakošanai, lai jebkurš izstrādājums no Jūsu idejas līdz realizācijai tiktu nogādātas gala patērētājam iepakojumā.
CNC frēzēšanas, figūrgriešanas un 3D gravēšanas pakalpojumi
Dažādu detaļu vai produktu izgatavošanai piedāvājam frēzēšanas pakalpojumus, detaļu figūrgriešanu un 3D gravēšanu ar vairākām CNC iekārtām. CNC frēzēšana ir materiālu apstrādes veids, kas ļauj radīt dažādu formu un lielumu izstrādājamus ar augstu precizitāti. Uzdevumus realizējam ar profesionālām CNC frēzēšanas iekārtām kuras aprīkotas ar vakuuma galdiem.

No idejas līdz gatavam produktam. Pēc klienta atsūtīta vai mūsu izstrādāta vektoru faila (.cdr, .dwg, .dxf, .eps, .ai, .pdf) sagatavojam un saskaņojam manipulācijas kuras veicamas uz CNC iekārtām.
Detaļu CNC frēzēšana un gravēšana
Mūsdienās izstrādājumi vai mēbeles tiek izgatavotas taupot laiku un izejmateriālu, tāpēc optimālākais veid kā atvieglot procesu un paaugstināt izlietotā materiāla lietderības koeficientu ir, izmantot CNC iekārtas precīzai detaļu izgatavošanai. Ar CNC iekārtām pasūtījums tiks paveikts kvalitatīvi, ātri un ar augstu precizitāti. Frēzēšana ar CNC iekārtu ļauj apstrādāt dažādus materiālus, griezt un frēzēt arī smalkus izstrādājumus, izgatavot sarežģītas formas lielas un mazas detaļas lielos apjomos.
Figūrgriešana un maliņu frēzēšana tiek paveikta arī izmantojot manuālās frēzmašīnas. Mums ir gandrīz neierobežotas iespējas izpildīt sarežģītus pasūtījumus, kurus veic pieredzējuši meistari.
CNC lielākā darba zona 1550x3020x300mm
Urbšanas un borēšanas pakalpojumi
Furnitūras un mēbeļu savienojumu vietu iestrādei izmantojam gan CNC iekārtas gan daudzvārpstu urbjmašīnas aprīkojumu.
Tie nodrošina maksimālu uzstādīšanas precizitāti, kas vēlāk ietekmē mehānismu kalpošanas mūžu.
Maksimālais urbumu skaits vienā ciklā ir 35
Formāta zāģis detaļu griešanai un sagatavošanai
Strādājot ar lokšņu materiāliem, ir ļoti svarīgi ievērot griešanas precizitāti.
No precīziem izmēriem nekur neaizmukt, tāpēc mēs izmantojam profesionālu formātzāģēšanas iekārtu detaļu sagatavošanai.
Ir vērts atzīmēt, ka visa izstrādājuma kvalitāte un precizitāte ir atkarīga no sākotnējās materiāla sagriešanas, jo īpaši tāpēc, ka detaļu zāģēšana precīzos izmēros nav no pēdējiem cikliem mūsu darbā.
Plānāku materiālu griešana un gravēšana ar CO2 lāzeri
Mūsdienu ražotnēs nav iespējams iztikt neizmantojot CO2 tehnoloģiskās iekārtas. Lāzera griešana ir viena no mūsdienu ražošanas sastāvdaļām. Šī ir progresīva tehnoloģija lokšņu materiālu figūrgriešanai un gravēšanai, kuras pamatā ir fokusēta lāzera stars kā instruments. Ar lāzera palīdzību tiek sagatavotas sarežģītas detaļas un izstrādājumi, zīmējumu vai uzrakstu gravēšana un brenda logotipa iegravēšana.
Papildus pakalpojumi
Veicam ne tikai sērijveida mēbeļu ražošanu pēc pasūtījuma, bet arī sniedzam pakalpojumus dažādu izstrādājumu detaļu un mēbeļu detaļu sagatavošanā. Specializējamies uz bērnistabas mēbeļu izgatavošanu, mājas un biroja plauktu un plauktu sistēmu izgatavošanu, 3D plauktu izgatavošanu.

CNC frēzēšanas un urbšanas pakalpojumi

 • Dažādu sarežģītu formu, mēbeļu detaļu, reklāmas elementu, dekoratīvo sienas un radiatoru paneļu 2D un 3D frēzēšana ar cnc iekārtu.
 • Mēbeļu detaļu sagatavošana, dekoratīvo elementu izgriešana ar CNC.
 • Urbšana ar CNC un daudzvārpstu urbjmašīnu.
Mums ir vairākas CNC iekārtas un lielākā savā klasē daudzvārpstu urbjmašīna ar 35 boriem.
CNC frēzēšanas materiāla maksimālais laukums 1550*3020x300mm

  Pieteikt pakalpojumu

  Co2 lāzera pakalpojumi

  • Lāzergriešana un lāzergravēšana - Apjomīgu uzrakstu, zīmējumu vai ornamentu izgriešana no organiskā stikla, finiera, mdf materiāla. Lāzergravēšana uz mēbeļu fasādēm, stikla, anodēta alumīnija un citiem nemetāla materiāliem. Lāzergriešanas un lāzergravēšanas apstrādājamie materiāli ir visi nemetāla materiāli, tai skaitā ādas, stikls, keramika, akmens un alumīnija virsmas.
  Apstrādājamā materiāla maksimālais laukums 900x1450 mm.
  Pieteikt pakalpojumu

  Trīs dimensiju CNC frēzēšanas pakalpojumi

  • Dažādu plauktu un mēbeļu fasāžu 3D ornamentu frēzēšana, 3D uzrakstu gravēšana un frēzēšana, mājas nosaukumu plākšņu izgatavošana un frēzēšana, mēbeļu dekoratīvo elementu frēzēšana, izgriešana un izgatavošana.
  CNC frēzēšanas materiāla maksimālais laukums 1500*3000x300 mm

  Iespējams apstrādāt lokšņu materiālus, masīvkoku, plastikātu un cita veida materiālus. Iekārta ļauj apstrādāt materiālu ar maksimālo augstumu līdz 120 mm.
  Darbs tiek īstenots pēc Jūsu atsūtītā 3D faila vai arī failu sagatavosim mēs vadoties pēc iesūtītajiem rasējumiem un apraksta. 3D frēzēšana plaši tiek izmantota dekoratīvo dizaina elementu izveidē.
  Pieteikt pakalpojumu
  Made on
  Tilda