Ģeometrijas dēlītis ar gumijām Geoboard

Plauktu Darbnica
26,00
Montessori rotaļlieta - apmācību materiāls bērniem no 3 gadu vecuma

Ģeometrijas, aktivitāšu dēlis jeb Geobords būs jauka, gudra dāvana jūsu bērnam. Dāvana, kas attīstīs bērna sīko roku motoriku, loģiku, koncentrēšanās spējas un citas iemaņas. Tā tiks lietota ar aizrautību ilgu laiku un veicinās radošu domāšanu.
Geobords ir bērnu rotaļlieta, kas savā vienkāršībā māca bērnam patstāvību, ļaujot bērnam pašam izvēlēties veidu, kā spēlēties, iepazīstot dažādas ģeometriskas formas, krāsas, materiālus, priekšmetus un labāk izprast pasauli sev apkārt. Tā ir radoša spēle, kas palīdzēs jums attīstīt mazuli pēc Montessori mācību metodes.
Ar Geoboards rotaļāties, mācīties ir jautri un aizraujoši.
Šis attīstošais dēlītis palīdzēs apgūt matemātikas un ģeometrijas pamatus,  skaitīšanu, rēķināšanu, rakstu veidošanu, figūru veidošanu, simetriju, daudzšķautņainu formu veidošanu.
Rotaļājies kopā ar bērnu un krāj  atmiņas!
Veidojiet kopā ar savu bērnu dažādas ģeometriskās figūras, ciparus, burtus, mājiņas, eglītes un visu, ko vien var iedomāties.

Komplekts sastāv no pamata koka dēlīša ar iestiprinātām koka tapiņām uz kurām izkārtojot krāsainas gumijas tiek veidotas dažādas formas un silueti. Komplektā ietilpst 100 krāsainas gumijas.
Izmērs: 17x22 cm.
Gumijas: 100 gab. dažādās krāsās.
Dekoratīvs iepakojums jau gatavs dāvināšanai

Drošs bērniem vecumā no 36 mēnešiem (3 gadiem)! Sīkas detaļas. Aizrīšanās risks.

Materiāls: Bērza saplāksnis

Svars: 0,3 kg

lwh: 170x220x30 mm

Weight: 300 g

Līdzīgi izstrādājumi
Click to order
Ваша Корзина
Total: 
При оформлении заказа оплата не требуется.
Мы обработаем ваш заказ и свяжемся с вами.
Имя и фамилия
Электронная почта
Номер телефона.
Адрес для выставления счета - также адрес доставки
Почтовый индекс
Промокод
Комментарий к заказу
Payment method
Мы свяжемся с вами в течении 2-х рабочих дней. Если этого не произошло, сообщите нам о своем заказе, написав электронное письмо info@oksa.lv или позвонив +371 244 24 240
Made on
Tilda